Anna Protas Rachwalska
Genius Loci

Ania jest duchem opiekuńczym Prima Dance. Wspiera ludzi w odkrywaniu ich naturalnych zdolności i inspiruje do twórczych działań, tak aby z pasją i ekscytacją doświadczali każdego dnia swojego życia. Jest pedagogiem kreatorem. Przez wiele lat tańczyła taniec towarzyski, uczyła tańca i projektowała ubiory artystyczne pod autorską marką Anna Protas. Dziś łączy swoje doświadczenia, emanuje kolorem i miłością, ciekawi ją świat i ludzie.

Zawodowa tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S, finalistka Mistrzostw Polski Par Zawodowych, dyplomowany instruktor Tańca Towarzyskiego, absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku Wydziału Pedagogiki i Psychologii, instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness w różnych formach gimnastyki, dyplomowana Projektantka Ubioru. Więcej o Ani na jej stronie www.AnnaProtas.pl

Tomasz Rachwalski
Właściciel

Tomek twierdzi, że prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak tańczy :) Jest entuzjastą relacji w parze i mentorem w sferze kontaktów damsko-męskich. Potrafi z ruchu wyczytać myśli i uczucia. Poprowadził kilkanaście tysięcy godzin zajęć tanecznych, kształtując w ludziach duchowe piękno. Zajmuje się dance coachingiem.

Właściciel szkoły tańca Prima Dance, Sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego, zawodowy tancerz najwyższej międzynarodowej klasy S, finalista Mistrzostw Polski Par Zawodowych, dyplomowany instruktor Tańca Sportowego, zawodowy instruktor Freestyle.

Ewelina Kilian
Instruktorka Salsy

Ewelina, co tu dużo mówić, ;) uparta, zawzięta, nieustępliwa… ale też miła i sympatyczna. Tańczy od zawsze, a od trzech lat jest zakochana po uszy w karaibskich rytmach. Specjalizuje się w Salsie Kubańskiej, ale równie chętnie do choreografii dodaje elementy z innych stylów tanecznych. Można ją spotkać na większość imprez salsowych w Krakowie.

Magdalena Dąbrowska
Instruktorka Tańca Towarzyskiego, Latino Solo

Tancerka sportowego tańca towarzyskiego, zdobywczyni wielu tytułów na ogólnopolskich turniejach tańca. Z tańcem związana jest od 8 roku życia. Pełna energii, pasji, zawsze uśmiechnięta, potrafi w każdym zaszczepić tanecznego bakcyla. Jej zajęcia są połączeniem dużego wysiłku oraz zabawy. Na co dzień jest studentką Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej.

 

Radek Tomaka
Instruktor Tańca Towarzyskiego

Radek jest osobą uśmiechnięta i pełną pozytywnej energii. Jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały dla swoich uczniów. Ceni sobie przede wszystkim profesjonalizm. Uwielbia dzielić się pasją, a praca na sali tanecznej i poznawanie nowych osób inspirują go do ciągłego rozwoju i pracy nad sobą.

Jest tancerzem najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej S. Na jego koncie znajdują się liczne sukcesy na turniejach w Polsce jak i na arenie międzynarodowej.

Justyna Bradło
Instruktorka Latino Solo

Taniec od zawsze był dla Justyny wielką pasją, a dzielenie się nią z innymi daje jej niesamowitą radość, spełnienie oraz motywację do działania. Taniec według niej ma niesamowitą moc i jest nie tylko świetną zabawą, ale również terapią, zarówno dla ciała, jak i dla duszy :) Dlatego wszystkich, którzy chcą nabrać pozytywnej energii do podejmowania codziennych wyzwań, zaprasza serdecznie na swoje zajęcia. Jest pewna, że taniec, uśmiech i dobra zabawa dodadzą pewności siebie i naładują baterie, tak aby energii wystarczyło aż do następnych zajęć :)