Anna Protas Rachwalska
Genius Loci

Ania jest duchem opiekuńczym Prima Dance. Wspiera ludzi w odkrywaniu ich naturalnych zdolności i inspiruje do twórczych działań, tak aby z pasją i ekscytacją doświadczali każdego dnia swojego życia. Jest pedagogiem kreatorem. Przez wiele lat tańczyła taniec towarzyski, uczyła tańca i projektowała ubiory artystyczne pod autorską marką Anna Protas. Dziś łączy swoje doświadczenia, emanuje kolorem i miłością, ciekawi ją świat i ludzie.

Zawodowa tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S, finalistka Mistrzostw Polski Par Zawodowych, dyplomowany instruktor Tańca Towarzyskiego, absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku Wydziału Pedagogiki i Psychologii, instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness w różnych formach gimnastyki, dyplomowana Projektantka Ubioru. Więcej o Ani na jej stronie www.AnnaProtas.pl

Tomasz Rachwalski
Właściciel

Tomek twierdzi, że prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak tańczy :) Jest entuzjastą relacji w parze i mentorem w sferze kontaktów damsko-męskich. Potrafi z ruchu wyczytać myśli i uczucia. Poprowadził kilkanaście tysięcy godzin zajęć tanecznych, kształtując w ludziach duchowe piękno. Zajmuje się dance coachingiem.

Właściciel szkoły tańca Prima Dance, Sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego, zawodowy tancerz najwyższej międzynarodowej klasy S, finalista Mistrzostw Polski Par Zawodowych, dyplomowany instruktor Tańca Sportowego, zawodowy instruktor Freestyle.

Alicja Włodarczyk
Instruktorka Salsy

Absolwentka Choreografii i Techniki Tańca na Akademii Muzycznej, tancerka, choreografka, dyplomowana instruktorka fitness. Regularnie szkoli się na wielu międzynarodowych warsztatach, aby się rozwijać i móc dalej przekazywać rzetelną wiedzę i umiejętności. Taniec według niej pozwala nie tylko nabrać sprawności fizycznej, ale również rozwija kreatywność i wzmacnia pewność siebie. Na jej zajęciach uczestnicy pracują zarówno nad sylwetką jak i wewnętrznym pięknem.

 

Magdalena Dąbrowska
Instruktorka Tańca Towarzyskiego, Latino Solo

Tancerka sportowego tańca towarzyskiego, zdobywczyni wielu tytułów na ogólnopolskich turniejach tańca. Z tańcem związana jest od 8 roku życia. Pełna energii, pasji, zawsze uśmiechnięta, potrafi w każdym zaszczepić tanecznego bakcyla. Jej zajęcia są połączeniem dużego wysiłku oraz zabawy. Na co dzień jest studentką Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej.

 

Michał Baran
Instruktor Hip Hop New Age

Tancerz, choreograf oraz instruktor. Wziął udział w niezliczonej ilości pokazów oraz projektów tanecznych. Swój warsztat taneczny szlifuje pod okiem światowej sławy choreografów i pedagogów takich jak Denzel Chisolm, CJ Salvador, Thierry Verger, Matthew Tseng, Andye J, Cass Smith, Sayquon Keys czy Anthony Lee.

Jego zajęcia charakteryzuje niesamowity szacunek jakim darzy to, co sam uważa za fundament tańca – podstawy hip hopu, które miesza z nowoczesnymi kombinacjami. Michał ceni sobie kontakt z uczestnikami zajęć oraz dobrą zabawę, gdyż jak twierdzi, taniec to nie tylko ciężka praca, ale również radość i przyjemność.

Radek Tomaka
Instruktor Tańca Towarzyskiego

Radek jest osobą uśmiechnięta i pełną pozytywnej energii. Jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały dla swoich uczniów. Ceni sobie przede wszystkim profesjonalizm. Uwielbia dzielić się pasją, a praca na sali tanecznej i poznawanie nowych osób inspirują go do ciągłego rozwoju i pracy nad sobą.

Jest tancerzem najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej S. Na jego koncie znajdują się liczne sukcesy na turniejach w Polsce jak i na arenie międzynarodowej.

Joanna Żądło
Instruktorka Zumby

Asia jest licencjonowanym instruktorem ZUMBY. Kiedy pierwszy raz poszła na zajęcia od razu poczuła się w swoim żywiole! Porywająca, energetyczna muzyka, niesamowita energia, świetna zabawa, uśmiechnięci ludzie, to wszystko skłoniło ją do zostania instruktorem Zumby. Ukończyła kurs Zumba Basic. Swoje taneczne zdolności szlifuje, biorąc udział w różnych eventach, warsztatach, maratonach. Uczestniczy także w programie edukacyjnym ZIN (Zumba Instructor  Network).

Zofia De los Santos-Gonzalez
Instruktorka Latino Solo

Zosia swoją taneczną przygodę rozpoczęła w wieku 4 lat, biorąc udział w swoim pierwszym występie na scenie jako „śnieżynka” na lokalnych jasełkach. Z relacji świadków wynika, że jako jedyna tańczyła do rytmu :) Naukę tańca zaczęła od baletu. Poczuła jednak, że musi poszukać nowych doświadczeń i tak narodził się pomysł na taniec towarzyski. Następnie przyszedł czas na salsę. Na swojej tanecznej drodze zawsze dążyła do stylu jak najbardziej swobodnego i naturalnego, który ostatecznie odnalazła w tańcach karaibskich – salsie, merengue i bachacie. szkoliła się na Dominikanie pod okiem swojego tanecznego guru Rodolfo Montano Castro. Była również członkinią kilku grup tanecznych (New Black, The Divas Show). Współpracowała z kubańskim tancerzem Alexis’em Vinent’em Batalla.

 

 

 

Jeśli podobał Ci się artykuł udostępnij :)