Latino fot. Anika Kasza

 fot. Anika Kasza

Lubisz siebie i swoje CUDowne ciało? Przyjdź na zajęcia, na których poczujesz się SOBĄ. Tak będziesz się chciała czuć zawsze! :)

Latino Solo

To energetyczne zajęcia przeznaczone wyłącznie dla kobiet, które chcą poznać swoje drugie ja. Na bazie kroków i technik salsowych, wzbogaconych o podstawy jazzu, funky i tańców latynoamerykańskich jeszcze lepiej poznasz własne ciało. Podnieś swoje poczucie wartości, nabierz pozytywnej energii i pokochaj siebie! Możesz dołączyć do grupy w każdej chwili.

Salsa Solo

To połączenie tańców latynoskich z tzw. body movement, czyli pracą nad swoim ciałem. Na bazie kroków i techniki salsy New York Style nauczymy Cię jak wyglądać efektownie i kobieco w każdym tańcu. Zajęcia obejmują naukę kroków, figur oraz choreografii tańczonych do żywiołowej i rytmicznej muzyki. Dodatkowo elementy aerobiku poprawią Twoją kondycję i wymodelują całe ciało. Możesz dołączyć do grupy w każdej chwili.

Zumba

Zumba to trening radości, podczas którego nauczysz się tanecznych ruchów rodem z latynoskich parkietów, zgubisz kilka zbędnych kilogramów, wzmocnisz kondycję, i co najważniejsze poczujesz się naprawdę świetnie! Zapraszam nie tylko Panie, ale także i chętnych Panów! Zajęcia absolutnie dla wszystkich! To naprawdę zdrowe uzależnienie :-) Więc nie zwlekaj tylko wpadaj na latynoską fiestę do Szkoły Tańca Prima Dance! Możesz dołączyć do grupy w każdej chwili.

Zapisz się na zajęcia poprzez poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście:

Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:
Jestem zainteresowana/y zajęciami:
Wiek (niezbędny, by dopisać Cię do odpowiedniej grupy wiekowej):
Wiadomość/Pytanie:
Przyjdź do nas na pierwszą godzinę zajęć grupowych. Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie – nic nie płacisz. Jeśli Ci się spodoba i zostaniesz z nami, zapłacisz dopiero za kolejną. Zajrzyj do cennika.                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Zobacz co jeszcze dla Ciebie mamy: