Pierwszy Taniec Kraków fot. Anika Kasza

fot. Anika Kasza

Czego Was nauczymy?

Choreografia pierwszego tańca nie jest celem – jest jedynie narzędziem do pokazania Was w tańcu takimi, jakimi naprawdę jesteście. Gościom zawsze będzie się podobać Wasz pierwszy taniec, ale to Wy macie się w tym czuć dobrze. Pomożemy Wam tego dokonać.

Dlaczego w Prima Dance?

Najbardziej cieszy nas, że ktoś poczuł się u nas swobodnie, zdobył pewność siebie i odkrył radość z tańca. Rekomendacje naszych klientów są naszym najlepszym marketingiem i największym motywatorem do dalszej pracy.

Wasz osobisty instruktor skupia się na Waszych celach i potrzebach. Podchodzimy do tego w pełni pragmatycznie, a nie tylko ideowo.

Do jakiej muzyki zatańczyć pierwszy taniec?

Utwór powinien być WASZ, czyli taki, w którym możecie pokazać jak się czujecie, jak się uśmiechacie, jak wyglądacie i jak oddychacie :)

Jak tańczyć?

Przede wszystkim naturalnie. Zobaczcie, oto jedna z naszych cudownych par: Beata i Krzysztof. Swoim Pierwszym Tańcem opowiedzieli to, co ich łączy. W każdym ruchu pokazali swoją wrażliwość, ciepło i szczęście z bycia razem. Zatańczyli z energią i uśmiechem i pozostali przy tym sobą :)

A Pierwszy Taniec to dopiero początek ;)

Zakochaliśmy się na nowo

Zakochaliśmy się na nowo

„Choć Tomek dręczył nas pytaniami, było wesoło i wiele nas nauczył. Potrafimy czerpać przyjemność z tańca, dzięki wpływowi Tomka.

Dzięki za razem spędzony czas, super zabawę i cały kurs.

Nauczyliśmy się tańczyć razem, poznaliśmy się jeszcze lepiej i zakochaliśmy się na nowo. Ewa i Marcin”

Ewa i Marcin

Zapisz się na lekcje Pierwszego Tańca poprzez poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście:

Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:
Jestem zainteresowana/y zajęciami:
Wiek (niezbędny, by dopisać Cię do odpowiedniej grupy wiekowej):
Wiadomość/Pytanie:

Jeśli wolisz zajęcia grupowe, przyjdź do nas na pierwszą godzinę zajęć grupowych gratis. Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie - nic nie płacisz. Jeśli Ci się spodoba i zostaniesz z nami, zapłacisz dopiero za kolejną. Zajrzyj do cennika.

 

Zobacz co jeszcze dla Ciebie mamy: