Cennik lekcji indywidualnych w szkole tańca

Lekcja / pakietCena dla pary lub jednej osobyTermin ważności
LEKCJA ONLINE NA ZOOM - 1 lekcja 60 minut z Tomkiem Rachwalskim150 zł1 dzień
1 lekcja 60 minut z Moniką / in English too140 zł1 dzień
1 lekcja 60 minut z Tomkiem Rachwalskim (po południu i w soboty) / in English too200 zł1 dzień
3 lekcje z Moniką / in English too390 zł3 tygodnie
3 lekcje / PAKIET BASIC z Tomkiem Rachwalskim:
- lekcja balansu życiowego i motywacja w cenie lekcji tańca
- możesz rozmawiać ze mną po angielsku
- edytuję dla Ciebie Twój utwór (skrócę, zwolnię etc.)
- nagram materiał z lekcji dla Ciebie
550 zł4 tygodnie
5 lekcji z Moniką / in English too630 zł6 tygodni
5 lekcji / PAKIET PREMIUM z Tomkiem Rachwalskim:
- masz BEZPŁATNĄ 15-minutową konsultację on-line przed pierwszą lekcją
- lekcja balansu życiowego i motywacja w cenie lekcji tańca
- możesz rozmawiać ze mną po angielsku
- możesz się ze mną konsultować między lekcjami
- edytuję dla Ciebie Twój utwór (skrócę, zwolnię etc.)
- nagram materiał z lekcji dla Ciebie
- woda mineralna/kawa/herbata na każdej lekcji
900 zł7 tygodni

Zapisz się na zajęcia mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz:

REGULAMIN Prima Dance

1. Karnet, który otrzymasz ma określoną ważność i może być przedłużony z naszej winy.
2. Karnet na zajęcia grupowe jest imienny i tylko jego właściciel może wejść na zajęcia.
3. Zajęcia na karnecie, których nie wykorzystasz, nie przechodzą na kolejny miesiąc. Zobowiązujesz się pilnować daty ważności karnetu.
4. Karnet nie podlega ”zamrażaniu” na czas choroby, Twojego wyjazdu lub innego powodu absencji na zajęciach.
5. Promocje/vouchery nie łączą się ze sobą.
6. Płatności za zajęcia możesz dokonać na miejscu GOTÓWKĄ lub wcześniej PRZELEWEM.
7. Fakturę wystawiamy na żądanie. Standardowo otrzymujesz paragon.
8. Przychodząc do nas dostajesz kluczyk do szafki i tam zostawiasz swoje rzeczy. Dbasz o poprawne zamknięcie swojej szafki. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni. Jeśli masz wątpliwości, zabierz swoje rzeczy na salę i miej na nie oko.
9. Gdy zgubisz lub uszkodzisz kluczyk od szafki zgłaszasz to na Recepcji i pokrywasz koszty wymiany zamka w kwocie 20 zł.
10. Na zajęcia przynosisz wygodny i nie krępujący ruchów strój oraz zmienne i CZYSTE obuwie.
11. Zajęcia grupowe odbędą się, gdy potwierdzi swoją obecność minimum 5 osób lub 3 pary. Jeśli potwierdzi mniej osób, to zajęcia mogą być odwołane lub zamiast 2 godzin trwać 1 godzinę. Zostaniesz o tym poinformowana/y (telefon/sms).
12. Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach grupowych, zarezerwuj sobie miejsce (liczba miejsc jest ograniczona) poprzez stronę www, nasz Fanpage na Facebook’u, mailowo lub telefonicznie/smsowo.
13. Jeśli nie dasz rady być na zajęciach grupowych, zobowiązujesz się dać nam znać najpóźniej 6 godzin przed rozpoczęciem zajęć.
14. Jeśli nie odwołasz w terminie swojego uczestnictwa w zajęciach grupowych, to uznajemy lekcję jako zrealizowaną i odkreślamy ją z karnetu lub pobieramy od Ciebie kwotę 29 zł przy kolejnej wizycie.
15. Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach indywidualnych, to wpłacasz na nasze konto zaliczkę rezerwacyjną w kwocie 100 zł. Jest ona BEZZWROTNA i idzie na poczet opłaty za lekcję, a w razie Twojej rezygnacji pokrywa koszty dyspozycyjności instruktora i sali.
16. Jeśli masz umówione zajęcia indywidualne, to zobowiązujesz się traktować ten termin priorytetowo. Masz możliwość odwołać/przełożyć zajęcia najpóźniej 24 godziny przed terminem. Nie gwarantujemy jednak, że znajdziemy inny termin w ramach ważności Twojego karnetu. Jeśli nie odwołasz w terminie swoich zajęć, traktujemy tę lekcję jako zrealizowaną i odkreślamy ją z karnetu lub pobieramy od Ciebie opłatę za jedną lekcję przy kolejnej wizycie.
17. Wszelkie dolegliwości zdrowotne, urazy, kontuzje, złe samopoczucie oraz ciążę i inne zgłaszasz instruktorowi.
18. Dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie, używanie i rozpowszechnianie swoich danych osobowych, w tym w szczególności wizerunku przez PRIMA DANCE Tomasz Rachwalski, dla celów promocyjno-marketingowych. Wyrażenie zgody jest jednoznaczne z tym, iż fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas zajęć i spotkań mogą zostać umieszczone na materiałach promocyjnych. Jednocześnie zrzekasz się wszelkich roszczeń, w tym również o wynagrodzenie względem PRIMA DANCE, z tytułu wykorzystywania danych osobowych na potrzeby określone w oświadczeniu. Niniejsze oświadczenie jest zezwoleniem w rozumieniu art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie posiadam wiedzę o prawie dostępu do swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, zmieniania, a także o dobrowolności przekazywania w/w danych osobowych.