Anna Protas Rachwalska
Genius Loci

Ania jest żoną Tomka i duchem opiekuńczym Prima Dance. Wspiera ludzi w odkrywaniu ich naturalnych zdolności i inspiruje do twórczych działań, tak aby z pasją i ekscytacją doświadczali każdego dnia swojego życia. Jest pedagogiem kreatorem. Przez wiele lat tańczyła taniec towarzyski, uczyła tańca i projektowała ubiory artystyczne pod autorską marką Anna Protas. Dziś łączy swoje doświadczenia, emanuje kolorem i miłością, ciekawi ją świat i ludzie.

Zawodowa tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S, finalistka Mistrzostw Polski Par Zawodowych, dyplomowany instruktorka Tańca Towarzyskiego, absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku Wydziału Pedagogiki i Psychologii, instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness w różnych formach gimnastyki, dyplomowana projektantka ubioru. Mama trójki :) Więcej o Ani na jej stronie www.AnnaProtas.pl

Tomasz Rachwalski
Właściciel

Tomek twierdzi, że prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak tańczy :) Jest entuzjastą relacji w parze i mentorem w sferze kontaktów damsko-męskich. Potrafi z ruchu wyczytać myśli i uczucia ;) Poprowadził kilkanaście tysięcy godzin zajęć tanecznych, kształtując w ludziach duchowe piękno. Zajmuje się dance coachingiem. Uwielbia gotować i jest tatą wesołej trójeczki :)

Właściciel szkoły tańca Prima Dance, Sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego, zawodowy tancerz najwyższej międzynarodowej klasy S, finalista Mistrzostw Polski Par Zawodowych, dyplomowany instruktor Tańca Sportowego, zawodowy instruktor Freestyle.

Monika Cichy
Instruktorka Tańca Towarzyskiego, Pierwszego Tańca i Latino Solo

Monika od dziecka zajmuje się tańcem towarzyskim. Bierze udział w ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tanecznych. Posiada najwyższa ogólnopolską klasę taneczną. Jest instruktorką Latino Solo i Tańca Towarzyskiego. Specjalizuje się również w Pierwszym Tańcu. Do par zawsze pochodzi indywidualnie, wsłuchuje się w potrzeby i tworzy niepowtarzalne choreografie. Bardzo ważną kwestia jest dla niej atmosfera. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy i zaraża nim innych :)

Magdalena Dąbrowska
Instruktorka Tańca Towarzyskiego i Pierwszego Tańca

Tancerka sportowego tańca towarzyskiego, zdobywczyni wielu tytułów na ogólnopolskich turniejach tańca. Z tańcem związana jest od 8 roku życia. Pełna energii, pasji, zawsze uśmiechnięta, potrafi w każdym zaszczepić tanecznego bakcyla. Jej zajęcia są połączeniem dużego wysiłku oraz zabawy. Na co dzień jest studentką Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej.

Jaryna Strynagliuk
Instruktorka Latino Dance

Z tańcem jest związana od 11 lat, a swoją przygodę ze sportem zaczęła od zajęć fitness i treningów na siłowni. Dziś jest instruktorem sportu ze specjalnością “taniec”. W Krakowie kontynuuje studia II stopnia na specjalności „Menadżer zdrowego stylu życia”. Wybrała to, bo uważa, że aktywne spędzanie wolnego czasu jest z korzyścią dla naszego zdrowia, a taniec jest jednym z najlepszych na to sposobów. Obiecuje, że na jej zajęciach będzie aktywnie, pozytywnie i zdrowo.

Alicja Żiżka
Instruktorka Salsation

Instruktorka Salsation. Kiedyś zafascynowana gimnastyką artystyczną, dziś kontynuuje swoją pasję, bo według niej dzień bez tańca, to dzień stracony. Swoją przygodę z Salsation rozpoczęła kilka lat temu jako aktywna uczestniczka tych zajęć. Jest uzależniona od ruchu oraz od jedzenia pizzy. Pragnie, aby na jej zajęciach przenieść się na chwilę w swego rodzaju krainę czarów.

Ilona Ułamek
Instruktorka Lady Styling

Swoją przygodę z tańcem zaczęła już jako dziecko. Mając za sobą lata przetańczone na międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego zapragnęła spróbować swoich sił w Hip-Hopie. Odkrywając kolejne style taneczne przyszła pora na Salsę Kubańską, Reggaeton i Bachatę. Ma na swoim koncie wiele komercyjnych występów tanecznych oraz zwycięstw w konkursach, m.in. Mistrzostwo Europy w kategorii formacji tanecznych. Na parkiecie przywiązuje dużą wagę do techniki tanecznej, pracuje indywidualnie nad swoim ciągłym rozwojem i stara się wciąż doskonalić swój ruch ucząc się od najlepszych. Swoją pasją zaraża kursantów, z perfekcjonizmem podchodząc do ich rozwoju, ale jednocześnie dając im poczucie, że taniec to świetna zabawa.