Anna Protas Rachwalska
Genius Loci

Ania jest żoną Tomka i duchem opiekuńczym Prima Dance. Wspiera ludzi w odkrywaniu ich naturalnych zdolności i inspiruje do twórczych działań, tak aby z pasją i ekscytacją doświadczali każdego dnia swojego życia. Jest pedagogiem kreatorem. Przez wiele lat tańczyła taniec towarzyski, uczyła tańca i projektowała ubiory artystyczne pod autorską marką Anna Protas. Dziś łączy swoje doświadczenia, emanuje kolorem i miłością, ciekawi ją świat i ludzie.

Zawodowa tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S, finalistka Mistrzostw Polski Par Zawodowych, dyplomowany instruktorka Tańca Towarzyskiego, absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku Wydziału Pedagogiki i Psychologii, instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness w różnych formach gimnastyki, dyplomowana projektantka ubioru. Mama trójki :) Więcej o Ani na jej stronie www.AnnaProtas.pl

Tomasz Rachwalski
Właściciel

Tomek twierdzi, że prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak tańczy :) Jest entuzjastą relacji w parze i mentorem w sferze kontaktów damsko-męskich. Potrafi z ruchu wyczytać myśli i uczucia ;) Poprowadził kilkanaście tysięcy godzin zajęć tanecznych, kształtując w ludziach duchowe piękno. Zajmuje się dance coachingiem. Uwielbia gotować i jest tatą wesołej trójeczki :)

Właściciel szkoły tańca Prima Dance, Sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego, zawodowy tancerz najwyższej międzynarodowej klasy S, finalista Mistrzostw Polski Par Zawodowych, dyplomowany instruktor Tańca Sportowego, zawodowy instruktor Freestyle.

Monika Cichy
Instruktorka Tańca Towarzyskiego, Pierwszego Tańca i Latino Solo

Monika od dziecka zajmuje się tańcem towarzyskim. Bierze udział w ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tanecznych. Posiada najwyższa ogólnopolską klasę taneczną. Jest instruktorką Latino Solo i Tańca Towarzyskiego. Specjalizuje się również w Pierwszym Tańcu. Do par zawsze pochodzi indywidualnie, wsłuchuje się w potrzeby i tworzy niepowtarzalne choreografie. Bardzo ważną kwestia jest dla niej atmosfera. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy i zaraża nim innych :)

Magdalena Dąbrowska
Instruktorka Tańca Towarzyskiego i Pierwszego Tańca

Tancerka sportowego tańca towarzyskiego, zdobywczyni wielu tytułów na ogólnopolskich turniejach tańca. Z tańcem związana jest od 8 roku życia. Pełna energii, pasji, zawsze uśmiechnięta, potrafi w każdym zaszczepić tanecznego bakcyla. Jej zajęcia są połączeniem dużego wysiłku oraz zabawy. Na co dzień jest studentką Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej.

Kamila Rolak
Instruktorka Tańca Towarzyskiego i Pierwszego Tańca

Kamila swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 5 lat od Break Dance`a i Tańca Nowoczesnego. Szybko jednak odkryła, że jej prawdziwym powołaniem jest Taniec Towarzyski. Najbardziej  ceni sobie indywidualność. Każda nowa osoba, każda para czy grupa jest dla niej nowym wyzwaniem i stara się jak najszybciej zdobyć zaufanie i przełamać lody. Przeżywa razem emocje związane z Pierwszym Tańcem czy  innym wydarzeniem, uczy jak pięknie poruszać się na parkiecie i pokazuje, że tańcząc kobiety mogą czuć się pięknie, a mężczyźni męsko. 

Kasia Brzyk
Instruktorka Latino Solo

Kasia od zawsze lubiła się ruszać i uprawiać różne formy aktywności fizycznej. Fascynacja światem tańca i fitness rozpoczęła się spontanicznie, kiedy poznała inne instruktorki, które zaczęły ją zapraszać na różne maratony i konwencje oraz zabierać na regularne eventy, gdzie mogła z nimi tańczyć na scenie. Ujęła ją pozytywna energia, żywiołowa muzyka i uśmiechnięci ludzie. To wszystko skłoniło ją do zostania instruktorem. To, co kocha w najbardziej to połączenie świetnej zabawy, tańca i optymalnego wysiłku fizycznego, który generuje masę endorfin.