Anna Protas Rachwalska
Genius Loci

Ania jest żoną Tomka i duchem opiekuńczym Prima Dance. Wspiera ludzi w odkrywaniu ich naturalnych zdolności i inspiruje do twórczych działań, tak aby z pasją i ekscytacją doświadczali każdego dnia swojego życia. Jest pedagogiem kreatorem. Przez wiele lat tańczyła taniec towarzyski, uczyła tańca i projektowała ubiory artystyczne pod autorską marką Anna Protas. Dziś łączy swoje doświadczenia, emanuje kolorem i miłością, ciekawi ją świat i ludzie.

Zawodowa tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S, finalistka Mistrzostw Polski Par Zawodowych, dyplomowany instruktorka Tańca Towarzyskiego, absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku Wydziału Pedagogiki i Psychologii, instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness w różnych formach gimnastyki, dyplomowana projektantka ubioru. Mama “trojaczków” ;) Więcej o Ani na jej stronie www.AnnaProtas.pl

Tomasz Rachwalski
Właściciel

Tomek twierdzi, że prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak tańczy :) Jest entuzjastą relacji w parze i mentorem w sferze komunikacji damsko-męskiej. Potrafi z ruchu wyczytać myśli i uczucia ;) Przeprowadził ponad 8000 godzin zajęć komunikacji poprzez taniec. Uwielbia gotować i jest tatą wesołej trójki :)

Coach, właściciel Prima Dance, Sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego, zawodowy tancerz najwyższej międzynarodowej klasy S, finalista Mistrzostw Polski Par Zawodowych, dyplomowany instruktor Tańca Sportowego, zawodowy instruktor Freestyle.

Monika Cichy
Instruktorka Tańca Towarzyskiego, Pierwszego Tańca i Latino Solo

Monika od dziecka zajmuje się tańcem towarzyskim. Bierze udział w ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tanecznych. Posiada najwyższa ogólnopolską klasę taneczną. Jest instruktorką Latino Solo i Tańca Towarzyskiego. Specjalizuje się również w Pierwszym Tańcu. Do par zawsze pochodzi indywidualnie, wsłuchuje się w potrzeby i tworzy niepowtarzalne choreografie. Bardzo ważną kwestia jest dla niej atmosfera. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy i zaraża nim innych :)

Jaryna Strynagliuk
Instruktorka Latino Dance

Z tańcem jest związana od 11 lat, a swoją przygodę ze sportem zaczęła od zajęć fitness i treningów na siłowni. Dziś jest instruktorem sportu ze specjalnością “taniec”. W Krakowie kontynuuje studia II stopnia na specjalności „Menadżer zdrowego stylu życia”. Wybrała to, bo uważa, że aktywne spędzanie wolnego czasu jest z korzyścią dla naszego zdrowia, a taniec jest jednym z najlepszych na to sposobów. Obiecuje, że na jej zajęciach będzie aktywnie, pozytywnie i zdrowo.

Ilona Ułamek
Instruktorka Lady Styling

Swoją przygodę z tańcem zaczęła już jako dziecko. Mając za sobą lata przetańczone na międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego zapragnęła spróbować swoich sił w Hip-Hopie. Odkrywając kolejne style taneczne przyszła pora na Salsę Kubańską, Reggaeton i Bachatę. Ma na swoim koncie wiele komercyjnych występów tanecznych oraz zwycięstw w konkursach, m.in. Mistrzostwo Europy w kategorii formacji tanecznych. Na parkiecie przywiązuje dużą wagę do techniki tanecznej, pracuje indywidualnie nad swoim ciągłym rozwojem i stara się wciąż doskonalić swój ruch ucząc się od najlepszych. Swoją pasją zaraża kursantów, z perfekcjonizmem podchodząc do ich rozwoju, ale jednocześnie dając im poczucie, że taniec to świetna zabawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.