Genius Loci

Ania jest żoną Tomka i duchem opiekuńczym Prima Dance. Wspiera ludzi w odkrywaniu ich naturalnych zdolności, inspiruje do twórczych działań i wprawia w ruch ;) Projektuje Sukienki Mocy, tworzy kursy rozwoju osobistego, organizuje kręgi kobiet, gra na ukulele, emanuje kolorem, ciekawi ją świat i ludzie.

Zawodowa tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S, finalistka Mistrzostw Polski Par Zawodowych, dyplomowana instruktorka Tańca Towarzyskiego, absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku Wydziału Pedagogiki i Psychologii, instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness w różnych formach gimnastyki, dyplomowana projektantka ubioru po SAPU. Mama "trojaczków" ;) Więcej o Ani tutaj: www.AnnaProtas.pl

Właściciel

Tomek twierdzi, że prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak tańczy :) Jest specjalistą od asertywności i komunikacji par. Pomaga w budowaniu zdrowych relacji ze sobą i z innymi. Potrafi z ruchu wyczytać myśli i uczucia ;) Ma dwudziestoletnie doświadczenie w pracy trenerskiej. Przeprowadził ponad 8000 godzin zajęć z komunikacji poprzez taniec. Jest zwycięzcą programu "Ugotowani". Uwielbia gotować. Kocha morze. Jest tatą wesołej trójki :)

Coach Relacji i Komunikacji, Facylitator, Trener Biznesu, właściciel Prima Dance, Sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego, zawodowy tancerz najwyższej międzynarodowej klasy S, finalista Mistrzostw Polski Par Zawodowych, dyplomowany instruktor Tańca Sportowego, zawodowy instruktor Freestyle.

Instruktorka Tańca Towarzyskiego, Pierwszego Tańca i Latino Solo

Monika od dziecka zajmuje się tańcem towarzyskim. Bierze udział w ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tanecznych. Posiada najwyższa ogólnopolską klasę taneczną. Jest instruktorką Latino Solo i Tańca Towarzyskiego. Specjalizuje się również w Pierwszym Tańcu. Do par zawsze pochodzi indywidualnie, wsłuchuje się w potrzeby i tworzy niepowtarzalne choreografie. Bardzo ważną kwestia jest dla niej atmosfera. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy i zaraża nim innych :)