patronite

patronite

Patronite to portal, na którym twórcy zrzeszają grono swoich fanów i dają im możliwość wsparcia nie tylko lajkami i dobrym słowem, ale i finansowo.

Jeśli czujecie, że to co robimy jest wartościowe, to możecie zasilić nasz budżet wpłacając dowolnie wybraną kwotę na Patronite:

Kliknij → https://patronite.pl/PrimaDance

A my odwdzięczymy się Wam czym tylko możemy: kursami, playlistami, videolekcjami, pozdrowieniami z Krakowa i oczywiście regularnymi publikacjami nowych filmików na YouTube :)

Wysokość datków zależy od progu, który się wybierze (od 5 zł do 200 zł miesięcznie), a w zamian otrzymuje się odpowiadające tym progom nagrody i niespodzianki.

Nawet symboliczne 5 zł miesięcznie ma dla nas wielkie znaczenie! To pozytywny feedback i realne wsparcie, które ułatwi nam życie i pozwoli z jeszcze większym entuzjazmem nagrywać dla Was nowe odcinki na YouTube :) <3

Ale nie czujcie się absolutnie przymuszeni. To opcja dla tych, którzy mają taką możliwość i przekonanie, że to dobry sposób na wsparcie naszej pasji. My będziemy i tak nagrywać dalej, bo to kochamy! :D <3

Pieniądze, które otrzymamy wyślemy dalej w świat, kupując nowy sprzęt do nagrywania, opłacając licencję na utwory muzyczne, hosting, domenę, rekwizyty do filmików itp.

Dzięki za wspieranie naszej pasji i współtworzenie Prima Dance Ruch Równowaga Relacje :)

Moc pozdrowień! Ania Protas i Tomek Rachwalski :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.