Tańcz, pracuj, ćwicz, ucz, ucztuj, świętuj, regeneruj się, inspiruj, spotykaj się ze sobą i z innymi po drugiej stronie lustra w Krainie Czarów i Tańca Prima Dance :)

Kraina Czarów Prima Dance sala na wynajem Kraków

Tu czary dzieją się same! Być może za sprawą ducha mola książkowego Radogosta, który tu pomieszkuje. Ale bez obaw, jest rad wszystkim gościom i rekomenduje czytanie książek! :D

Bądźcie dla niego dobrzy, to podpowie Wam różne kreatywne rozwiązania i nauczy jak złapać równowagę w życiu.

Uwielbia literkę „r” i jest specjalistą od rekreacji ruchowej, radosnych relacji, relaksujących rytmów i tak jak wspomniałam od rozwojowej równowagi.

Zastanówcie się więc czy tego naprawdę chcecie? ;)

Jeśli tak, to nasza Kraina Czarów i Tańca Prima Dance to idealne miejsce na organizację Twoich:

spotkań biznesowych, służbowych, tematycznych, integracyjnych, szkoleń, seminariów, konferencji, warsztatów, kursów, treningów interpersonalnych, intra też, sesji coachingowych, rozmów kwalifikacyjnych, castingów, pokazów mody, sesji zdjęciowych, produkcji filmowych, prób muzycznych, treningów tanecznych, zajęć fitness, jogi, zlotów fanów, imprez okolicznościowych, bankietów, kinderbali dla dzieci, urodzin, imienin, wigilii…

Czy coś byś dodał/a do tej listy? :)

POMIESZCZENIA, KTÓRE MAMY DO DYSPOZYCJI:

Kraina Czarów Prima Dance sala na wynajem Kraków

Cicha, przytulna, klimatyzowana, dobrze oświetlona sala o powierzchni około 80 mkw z drewnianym parkietem, wyposażona w:

 • klimatyzację
 • Wi-Fi
 • lustra na długiej ścianie

Sala na Wynajem Kraków

 • mobilny ekran projekcyjny 240x180cm
 • mobilny flipchart 70x100cm
 • stacjonarny flipchart 70x100cm (tablica suchościeralna)
 • wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający (2 ogromne kolumny, wzmacniacz, końcówka mocy, mikrofon bezprzewodowy, mikroport)
 • 35 krzeseł
 • 4 stoły o wymiarach: 75x180cm i 4 stoły o wymiarach: 80x80cm (możliwość ustawienia w dowolnej konfiguracji: szkolnej, teatralnej, konferencyjnej)
 • 40 mat fitness

Kraina Czarów Prima Dance sala na wynajem Kraków

Pomieszczenie ok.25mkw chill room z podłogą w szachownicę, miękkimi sofami, poczekalnią, recepcją i hygge biblioteczką. Ulubione miejsce na przerwę kawową lub obiadową wszystkich uczestników zajęć i ducha mola książkowego Radogosta też ;)

 • miękkie sofy na około 30 osób
 • 20 poduszek 40x40cm
 • 6 miękkich okrągłych puf/grzybków do siedzenia

Prima Dance sala na wynajem Kraków

Dwie szatnie z szafkami zamykanymi na kluczyk.

sala na wynajem Kraków szatnia sala na wynajem Kraków szatnia

WC (Pokój Rozmyślań)

Kraina Czarów Prima Dance sala na wynajem KrakówAneks kuchenny z ekspresem do kawy, czajnikiem, szafkami i zlewem. W cenę wynajmu wliczony jest serwis kawowy (kawa z ekspresu Lavazza świeżo mielona, hipnotyzująca chabrowa herbata Lovare„1001 nocy” i ciasteczka mocy ;)

Kraina Czarów Prima Dance sala na wynajem

Wszystkie pomieszczenia opisałam z przymrużeniem oka na blogu tutaj: https://primadance.pl/impreza-urodzinowa-ani-i-tomka-ciasteczka-mocy-pokoj-rozmyslan-partyjka-szachow-tajemnicze-zagadki-i-wymiana-ksiazek-czyli-kraina-czarow-prima-dance/

Inna moja rozprawka i sporo zdjęć naszych wnętrz jest też tutaj: https://primadance.pl/lukier-w-szachownice-recepcja-w-kwiatach-loteria-dobrodziejstw-dobra-wrozba-slow-zycie-cwiek-w-kwiatku-aromaty-i-pragnienia-taneczne-przedszkole-autentyczna-obecnosc-taniec-w-kregu-ini-vituii/

LOKALIZACJA:

Nasza Kraina Czarów i Tańca Prima Dance mieści się przy ul.Zakopiańskiej 73 w Krakowie na I piętrze zabytkowego budynku dawnej biblioteki Instytutu Odlewnictwa w atrakcyjnej lokalizacji vis a vis Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

Mamy tu łatwy dojazd komunikacją miejską. W 22 minuty dotrzecie tramwajem o numerze 78 z Placu Wszystkich Świętych na przystanek Solvay.

Przy budynku znajduje się bezpłatny parking dla aut. Rower też jest gdzie przypiąć, a hulajnogę możecie zabrać do środka :)

Tutaj krótki filmik jak do nas trafić:

CENA WYNAJMU:

Cenę za wynajem ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę ilość uczestników, ilość godzin wynajmu oraz rodzaj działań na sali. Dla dużych grup i eventów mamy stawkę od 80/h. Do celów indywidualnych i mniejszych grup warsztatowych od 50/h. Cena podlega negocjacji ;)

Kiedy coś jest niekomercyjne, charytatywne albo wymienialne w barterze, to rozważamy też transakcję bezgotówkową. Jesteśmy otwarci na wymianę 3U: usług, umiejętności i uśmiechów!

W godzinach 15:00-22:00 pn-pt można do nas dzwonić, pisać i zaglądać :)

Do zobaczenia! :)

Ania Protas i Tomek Rachwalski

p.s. Jeśli się wybieracie, to Radogost grzecznie prosi o przyniesienie książki na wymianę do jego biblioteczki, bo już wszystkie przeczytał!!! :D