pierwszy taniec krakówCzego Was nauczymy?

Choreografia pierwszego tańca nie jest celem. Jest jedynie sposobem pokazania Was w tańcu takimi, jakimi naprawdę jesteście. Gościom weselnym będzie się podobać Wasz Pierwszy Taniec, jeśli Wy będziecie się w nim dobrze czuć. Pomożemy Wam to zrobić :)

Dlaczego w Prima Dance?

Najbardziej nas cieszy, gdy ktoś poczuł się w tańcu swobodnie, zdobył pewność siebie i odkrył radość z ruchu. Rekomendacje naszych klientów są dla nas najlepszym marketingiem i największym motywatorem do dalszej pracy :)

Do jakiej muzyki zatańczyć Pierwszy Taniec?

Utwór powinien być Wasz, czyli taki, w którym pokażecie jak się czujecie, jak się uśmiechacie, jak wyglądacie i jak oddychacie :) Oto nasze inspiracje i propozycje utworów do Pierwszego Tańca. Może znajdziecie wśród nich swój ulubiony, a może już taki macie? Znakomicie! Dajcie nam o tym znać przed pierwszą lekcją.

Jak tańczyć?

Przede wszystkim naturalnie. Zobaczcie, oto jedna z naszych par, Beata i Krzysztof. Swoim Pierwszym Tańcem opowiedzieli co ich łączy. W każdym ruchu pokazali swoją wrażliwość i radość z bycia razem :) A Pierwszy Taniec to dopiero początek ;)

Beata i Krzysztof - pierwszy taniec from Film Arte on Vimeo.

Zapisz się na lekcje Pierwszego Tańca:

Zatwardziali przeciwnicy tańca i ruchu

Zatwardziali przeciwnicy tańca i ruchu

„Jeżeli zatwardziali przeciwnicy tańca i wszelkiego ruchu z niecierpliwością czekają na każde kolejne zajęcia, to musi być w tym coś wyjątkowego. Dziękujemy z całego serca za dwa wspaniałe tygodnie kursu! Pozdrawiamy i dziękujemy!”

Monika i Łukasz

Wykrzesać ogień

wykrzesać ogień i radość z tańca

„Jeżeli na samą myśl o pierwszym tańcu na Waszym weselu ściska Was w żołądku, to dobrze trafiliście!

Zajęcia z Tomkiem dodały nam nie tylko pewności siebie, nie tylko pokazały nam jak się ruszać w tańcu i kto powinien prowadzić (tak, tak, z tym też mieliśmy problem), ale przede wszystkim jak czerpać radość z tańca :)

Jeżeli więc nie tańczycie, myślicie że nie macie wyczucia rytmu, spróbujcie, a przekonacie się, że i z Was da się wykrzesać ogień:) No i tańczcie, tańczcie, tańczcie!”

 

Ola i Krzysiek

Copiątkowe randki

copiątkowe randki - Sylwia i Michał

„Dziękujemy za cierpliwość, pomysłowość, profesjonalizm :) LAMBADA stała się realna, możliwa do zatańczenia :) Czerpaliśmy dużą przyjemność z zajęć. Nasze copiątkowe randki bez Alusi :) Będzie nam tego brakować :) Dziękujemy ! :)”

Sylwia i Michał

Nawet dwa słonie zatańczą ! :)

Nawet dwa słonie zatańczą !

„Bardzo dziękujemy za czas, chęci i dużo wytrwałości poświęcone nam, by ten Nasz dzień stał się jeszcze bardziej idealny. On nie potrafi tańczyć… Ona nie umie się ruszać… Nic bardziej mylnego! Prima Dance nawet dwa słonie nauczy tańczyć ! :) „

Kasia i Karol

Zakochaliśmy się na nowo

Zakochaliśmy się na nowo

„Choć Tomek dręczył nas pytaniami, było wesoło i wiele nas nauczył. Potrafimy czerpać przyjemność z tańca, dzięki wpływowi Tomka.

Dzięki za razem spędzony czas, super zabawę i cały kurs.

Nauczyliśmy się tańczyć razem, poznaliśmy się jeszcze lepiej i zakochaliśmy się na nowo. Ewa i Marcin”

Ewa i Marcin

W ramionach księcia

W ramionach księcia

„Dziękujemy za zajęcia, dzięki którym odkryłam swojego księcia, w którego ramionach czuję się jeszcze lepiej, jeszcze piękniejsza :) „

Asia i Grzesiek