Darmowe wyzwanie ONLINE Tańcz Tu i Teraz

Tańcz Tu i Teraz

To wyzwanie zmieni Twoje życie! 

Będziesz mieć więcej energii, radości i luzu!

Czy tego naprawdę chcesz? ;)

To wyzwanie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Jesteś ciekawy, co ta Ania Protas znowu wymyśliła ;)
 • Dużo spędzasz czasu w pozycji siedzącej, przed komputerem, w aucie, w kinie :)
 • Potrzebujesz energii, entuzjazmu i radości :)
 • Czujesz w swoim ciele zablokowane emocje. Hmmm. Na przykład złość, strach, zdenerwowanie, smutek. To dobre uczucia, ale zrobimy tak, żeby dały nam to, co potrzebne i naturalnie odpłynęły. Jak morska fala :)
 • Chcesz spróbować czegoś nowego. Tańczyłeś/łaś kiedyś gotując w kuchni obiad? No cóż, jeśli wyzwanie akurat Cię przy tym zastanie? Czemu nie? Zrób to! Uśmiech się rysuje na mojej twarzy jak pomyślę, że będziesz tańczył/a w tramwaju, albo w sklepie :)
 • Czujesz, że potrzebujesz zrobić coś dla siebie. Ach jak przyjemnie jest dać sobie samemu przestrzeń, czas i miłość. Jeśli podarujesz to sobie, będziesz miał/a tego więcej dla innym. I w ten sposób dobra energia będzie pączkować :)
 • Chcesz, żeby sylwetka Twojego ciała się zmieniła i wysmuklała. Wiem coś o tym, miałam w talii 120 cm trzy razy! Kocham mój brzuch, bo dał mi moje trzy skarby. Tańcząc, wracam do najlepszych dla mnie wymiarów.
 • Lubisz tańczyć, ale się wstydzisz, albo może myślisz, że taniec jest dla tancerzy. Tak właśnie jest! Tancerzem jest ten, kto tańczy :) Zatańczysz?
 • Kochasz taniec i uwielbiasz tańczyć. Witaj serdecznie! :)
 • Jesteś zatwardziałym przeciwnikiem tańca. Witaj serdecznie! :) Może zmienisz zdanie? A jeśli nie, to przynajmniej będziesz miał /a więcej powodów do uśmiechu.
 • Myślisz sobie: „Zwariowała kobieta. Chce żeby z nią tańczyć? Co ja, na weselu jestem?” Obiecuję Ci, że przełamiemy lody i rozpali się w Tobie taneczny ogień :)
 • Czytałeś/łaś „Drogę Artysty” Julii Cameron i wiesz, co to jest ARTYSTYCZNA RANDKA. Możesz potraktować to wyzwanie jako taką taneczną randkę, na którą zabierasz sam/a siebie :)
 • Jeśli chcesz poznać PRAWDĘ o sobie samym/samej. Ooo, to może być bardzo interesujące!
 • Utknąłeś/łaś przy jakimś projekcie i nie wiesz co dalej? Super, pomogę Ci znaleźć rozwiązanie. Wytańczymy marzenia i plany.
 • Chcesz się pośmiać. Ze mnie? Proszę bardzo! :) Od razu Ci mówię, że tańczę jak szalona i to nie będzie taniec wyczynowy ani pokazowy, tylko przyczynowy. Przyczyna jest prosta. Taniec polepsza moje życie. Chcę żebyś i Ty miał z niego wymierną korzyść! A jaki nauczyciel taki uczeń :)
 • Och, znalazłoby się jeszcze parę powodów, dla których miałbyś/miałabyś wziąć udział w tym wyzwaniu, ale nie chcę żebyś siedział/a i to czytał/a, tylko wstał/a i tańczył/a!

 

 

Na filmiku mówię o wyzwaniu październikowym, które już się zakończyło, ale specjalnie dla Ciebie otworzyłam ponownie zapisy, abyś mógł/mogła rozpocząć taneczno-rozwojową przygodę kiedy tylko chcesz! 

 

Tańcz Tu i Teraz Prima DanceDlaczego robię to wyzwanie?

Bo chcę Wam pokazać, że mając nawał pracy, trójkę dzieci, psa, mnóstwo obowiązków, będąc nieśmiałym, mając mało czasu i co tam jeszcze chcecie dopiszcie, można być sobą, robić to, co się kocha i cieszyć się życiem. Ja akurat nie mam psa, ale reszta się zgadza :)

Bojąc się, ale kochając. Można! Chciałam napisać, że można wszystko, ale po co? Wystarczy, że można to, czego się pragnie :)

W każdym z Was drzemie taka MOC, tylko nie każdy z Was o tym wie ;)

Ja pełnię tu rolę przypominajki. Ale całą „pracę” wykonujesz Ty sam! Bo wszystko czego potrzebujesz, jest w Tobie. A taniec będzie tylko narzędziem! Jak szufelka, którą będziemy dokopywać się do skarbu.

Podejdź do tego wyzwania z miłością <3 Co to znaczy? Z otwartością, oddechem, uważnością i dziecięcą ciekawością.

NA CZYM POLEGA TO WYZWANIE: Przez 8 dni wyślę Ci serię maili z dostępem do strony z inspiracją lub ćwiczeniem, dobrą myślą lub czymś, co mam do dania i linkiem do krótkiego filmiku :) Włączasz video i tańczysz ze mną 3 minuty. Spontanicznie. To nie będą żadne kroki ani figury. Nie będę Cię uczyć choreografii. Chcę, żebyś wstał z fotela i zatańczył! :)

CZAS TRWANIA WYZWANIA: Wyzwanie zajmie Ci tylko 3 minuty dziennie! Otrzymasz ode mnie przez 8 dni wsparcie, ale ponieważ ósemka w poziomie to znak nieskończoności, mam nadzieję, że taniec wejdzie Ci w krew na zawsze :)

 Czy chcesz podjąć wyzwanie ONLINE

Tańcz Tu i Teraz? :)

Jeśli czujesz, że to wyzwanie jest wartościowe i przyda się komuś jeszcze, udostępnij proszę wśród znajomych. Im nas będzie więcej, tym więcej dobrej energii będzie krążyć i pączkować. Na Facebooku użyj proszę hashtagu #TanczTuiTeraz

Jeśli to zrobisz, prześlę Ci uśmiech i odtańczę taniec radości na Twoją cześć :)

Do zatańczenia! :)

Ania Protas

 

Tańcz Tu i Teraz

projekt logo: Lidia Szwabowska 

 1. […] Bezpłatne wyzwanie Tańcz Tu i Teraz, tam gdzie jesteś! […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.