Taniec, a szczególnie Taniec Towarzyski, to najlepsze narzędzie do nawiązania relacji ze sobą i z innymi.  

Na nasze zajęcia stacjonarne w Krakowie może przyjść każdy. Pary, jak i single. Ani wiek, ani tym bardziej predyspozycje fizyczne nie grają roli. Każdy czas jest dobry na to, aby zacząć. Liczy się pozytywne nastawienie i dobra energia.

Oprócz kroków i figur nauczymy Cię jak złapać równowagę w życiu, jak być w swoim rytmie i czerpać radość z budowania pozytywnych relacji ze sobą i z innymi. Kroki są dla nas jedynie narzędziem do zbudowania pewności siebie, pozytywnej postawy wobec siebie i dobrego samopoczucia. Mężczyzn nauczymy jak tańczyć po męsku, jak prowadzić w tańcu i dobrze się w tym czuć. Kobietom podpowiemy jak odczuwać prowadzenie i jak dawać partnerowi pozytywny feedback.

W naszej szkole tańca spotkania trwają 60 lub 120 minut jeden raz w tygodniu. To dla Ciebie duża wygoda. Poświęcasz nam jeden wieczór w tygodniu, a potem procentuje to w Twoich kontaktach interpersonalnych na całe życie.

Taniec to same korzyści. Odnajdź przyjemność z ruchu i odkryj swoje mocne strony.

Przepraszamy Was, ale w najbliższym czasie nie planujemy uruchamiać nowych grupowych kursów tańca.

Pracujemy jedynie na lekcjach indywidualnych :)

 

Zajrzyj do cennika i zapisz się na zajęcia poprzez poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście:

Gwarancja Prima Dance: Jeśli jesteś u nas pierwszy raz i spodobały Ci się zajęcia grupowe, powiedz to innym. Jeśli Ci się nie spodobały, powiedz to nam i nic nie płać.

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy:

Salsa Kraków
Latino
Energetyzująca porcja wysiłku dla przyjemności! Nabierz pozytywnej energii i pokochaj siebie!
Lekcje Tańca Kraków
Indywidualne Lekcje Tańca
To najlepszy i najszybszy sposób, by nauczyć się tańczyć!
Pierwszy Taniec Kraków
Pierwszy Taniec
Pierwszy Taniec jest najlepszym sposobem na pokazanie Waszych relacji, uczuć i emocji w tym wyjątkowym dniu!
Kurs Tańca Kraków
Taniec Towarzyski
To najpiękniejsza forma pokazania prawdziwych uczuć i najlepszy sposób na nawiązanie relacji z drugą osobą. Po prostu tańcz!