Latino fot. Anika Kasza

 fot. Anika Kasza

Lubisz siebie i swoje ciało? Przyjdź na zajęcia, na których poczujesz się SOBĄ i pokochasz SIEBIE. Tak będziesz się chciała czuć zawsze! :)

Latino Solo

To energetyczne zajęcia przeznaczone wyłącznie dla kobiet, które chcą poznać swoje drugie ja. Na bazie kroków i technik salsowych, wzbogaconych o podstawy jazzu, funky i tańców latynoamerykańskich jeszcze lepiej poznasz własne ciało. Podnieś swoje poczucie wartości, nabierz pozytywnej energii i pokochaj siebie! Możesz dołączyć do grupy w każdej chwili.

Salsa Solo

To połączenie tańców latynoskich z tzw. body movement, czyli pracą nad swoim ciałem. Na bazie kroków i techniki salsy New York Style nauczymy Cię jak wyglądać efektownie i kobieco w każdym tańcu. Zajęcia obejmują naukę kroków, figur oraz choreografii tańczonych do żywiołowej i rytmicznej muzyki. Dodatkowo elementy aerobiku poprawią Twoją kondycję i wymodelują całe ciało. Możesz dołączyć do grupy w każdej chwili.

Zumba

Zumba to trening radości, podczas którego nauczysz się tanecznych ruchów rodem z latynoskich parkietów, zgubisz kilka zbędnych kilogramów, wzmocnisz kondycję, i co najważniejsze poczujesz się naprawdę świetnie! Zapraszam nie tylko Panie, ale także i chętnych Panów! Zajęcia absolutnie dla wszystkich! To naprawdę zdrowe uzależnienie :-) Więc nie zwlekaj tylko wpadaj na latynoską fiestę do Szkoły Tańca Prima Dance! Możesz dołączyć do grupy w każdej chwili.

Twerk

Technika taneczna czerpiąca z rdzennych tańców Afryki (mapouka) oraz Jamajki (dancehall). Polega na rytmicznym potrząsaniu pośladkami oraz kręceniu biodrami. Podczas zajęć poznajemy technikę ruchów, kolejno uczymy się krótkiej choreografii inspirowanej street dance oraz dancehallem, która umożliwi nam wypróbowanie nowych umiejętności. Na zajęciach poświęcamy sporo uwagi na pracę nad gibkością ciała. Uczymy się być dumne z naszych krągłości, rzeźbiąc i wzmacniając nasze ciało.  Zajęcia dedykowane są dla kobiet.

Zapisz się na zajęcia poprzez poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście:

*
*
GWARANCJA PRIMA DANCE. Jeśli jesteś u nas pierwszy raz i spodobały Ci się wybrane zajęcia grupowe, powiedz o tym INNYM. Jeśli Ci się nie spodobało, powiedz o tym NAM i nic nie płać. Zajrzyj do cennika.                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy:

Salsa Kraków
Latino
Energetyzująca porcja wysiłku dla przyjemności! Nabierz pozytywnej energii i pokochaj siebie!
Lekcje Tańca Kraków
Indywidualne Lekcje Tańca
To najlepszy i najszybszy sposób, by nauczyć się tańczyć!
Pierwszy Taniec Kraków
Pierwszy Taniec
Pierwszy Taniec jest najlepszym sposobem na pokazanie Waszych relacji, uczuć i emocji w tym wyjątkowym dniu!
Kurs Tańca Kraków
Taniec Towarzyski
To najpiękniejsza forma pokazania prawdziwych uczuć i najlepszy sposób na nawiązanie relacji z drugą osobą. Po prostu tańcz!