Latino fot. Anika Kasza

 fot. Anika Kasza

Lubisz siebie i swoje ciało? Przyjdź na zajęcia, na których poczujesz się SOBĄ i pokochasz SIEBIE. Tak będziesz się chciała czuć zawsze :)

Latino Solo

To energetyczne zajęcia przeznaczone wyłącznie dla kobiet, które chcą poznać swoje drugie ja. Na bazie kroków i technik salsowych, wzbogaconych o podstawy jazzu, funky i tańców latynoamerykańskich jeszcze lepiej poznasz własne ciało. Podnieś swoje poczucie wartości, nabierz pozytywnej energii i pokochaj siebie! Możesz dołączyć do grupy w każdej chwili.

Latino Dance

To zajęcia aerobowo-taneczne łączące podstawowe elementy tańców latynoamerykańskich i ćwiczeń aerobowych. Rozmaite latynoskie rytmy, nieskomplikowane kroki taneczne i ich kombinacje oraz energiczna muzyka sprawiają,że te zajęcia to świetna zabawa i doskonały sposób spędzania czasu wolnego. Podczas ćwiczeń pracuje całe ciało i angażowane są niemal wszystkie partie mięśniowe, dzięki czemu godzina tańczenia pozwala na spalenie nawet 400 kcal! To propozycja dla wszystkich kobiet bez względu na wiek i umiejętności ruchowe.

Lady Styling

To zajęcia przeznaczone są dla wszystkich kobiet, które pragną choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i pozwolić sobie na uwolnienie sporej dawki endorfin. Zasmakujesz różnych styli tanecznych,  aby wydobyć ze swej kobiecej natury to, co najlepsze. Będzie wesoło, będzie kobieco, będzie sexy, będzie dziko. Każda z Was znajdzie coś dla siebie. Będzie moc!

Salsation

To połączenie słów „salsa” i „sensation”. Pomysłodawcą tego treningu taneczno-fitnessowego jest wenezuelski choreograf i tancerz — Alejandro Angulo. Największą odczuwalną korzyścią tych zajęć jest poprawa naszej kondycji psychicznej. A więc ciało i umysł w jednym. W porównaniu do Zumby są mniej intensywne i bardziej taneczne.To trening radości, podczas którego nauczysz się tanecznych ruchów rodem z latynoskich parkietów, zgubisz kilka zbędnych kilogramów, wzmocnisz kondycję, i co najważniejsze poczujesz się naprawdę świetnie.

Zapisz się na zajęcia poprzez poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście:

GWARANCJA PRIMA DANCE. Jeśli jesteś u nas pierwszy raz i spodobały Ci się wybrane zajęcia grupowe, powiedz o tym INNYM. Jeśli Ci się nie spodobało, powiedz o tym NAM i nic nie płać. Zajrzyj do cennika.                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy:

Salsa Kraków
Latino
Energetyzująca porcja wysiłku dla przyjemności! Nabierz pozytywnej energii i pokochaj siebie!
Lekcje Tańca Kraków
Indywidualne Lekcje Tańca
To najlepszy i najszybszy sposób, by nauczyć się tańczyć!
Pierwszy Taniec Kraków
Pierwszy Taniec
Pierwszy Taniec jest najlepszym sposobem na pokazanie Waszych relacji, uczuć i emocji w tym wyjątkowym dniu!
Kurs Tańca Kraków
Taniec Towarzyski
To najpiękniejsza forma pokazania prawdziwych uczuć i najlepszy sposób na nawiązanie relacji z drugą osobą. Po prostu tańcz!