Latino fot. Anika Kasza

 fot. Anika Kasza

Lubisz siebie i swoje ciało? Przyjdź na zajęcia, na których poczujesz się SOBĄ i pokochasz SIEBIE. Tak będziesz się chciała czuć zawsze! :)

Latino Solo

To energetyczne zajęcia przeznaczone wyłącznie dla kobiet, które chcą poznać swoje drugie ja. Na bazie kroków i technik salsowych, wzbogaconych o podstawy jazzu, funky i tańców latynoamerykańskich jeszcze lepiej poznasz własne ciało. Podnieś swoje poczucie wartości, nabierz pozytywnej energii i pokochaj siebie! Możesz dołączyć do grupy w każdej chwili.

Salsa Solo

To połączenie tańców latynoskich z tzw. body movement, czyli pracą nad swoim ciałem. Na bazie kroków i techniki salsy New York Style nauczymy Cię jak wyglądać efektownie i kobieco w każdym tańcu. Zajęcia obejmują naukę kroków, figur oraz choreografii tańczonych do żywiołowej i rytmicznej muzyki. Dodatkowo elementy aerobiku poprawią Twoją kondycję i wymodelują całe ciało. Możesz dołączyć do grupy w każdej chwili.

Zumba

Zumba to trening radości, podczas którego nauczysz się tanecznych ruchów rodem z latynoskich parkietów, zgubisz kilka zbędnych kilogramów, wzmocnisz kondycję, i co najważniejsze poczujesz się naprawdę świetnie! Zapraszam nie tylko Panie, ale także i chętnych Panów! Zajęcia absolutnie dla wszystkich! To naprawdę zdrowe uzależnienie :-) Więc nie zwlekaj tylko wpadaj na latynoską fiestę do Szkoły Tańca Prima Dance! Możesz dołączyć do grupy w każdej chwili.

Zapisz się na zajęcia poprzez poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście:

*
*
GWARANCJA PRIMA DANCE. Jeśli jesteś u nas pierwszy raz i spodobały Ci się wybrane zajęcia grupowe, powiedz o tym INNYM. Jeśli Ci się nie spodobało, powiedz o tym NAM i nic nie płać. Zajrzyj do cennika.                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy:

Salsa Kraków
Latino
Energetyzująca porcja wysiłku dla przyjemności! Nabierz pozytywnej energii i pokochaj siebie!
Lekcje Tańca Kraków
Indywidualne Lekcje Tańca
To najlepszy i najszybszy sposób, by nauczyć się tańczyć!
Pierwszy Taniec Kraków
Pierwszy Taniec
Pierwszy Taniec jest najlepszym sposobem na pokazanie Waszych relacji, uczuć i emocji w tym wyjątkowym dniu!
Kurs Tańca Kraków
Taniec Towarzyski
To najpiękniejsza forma pokazania prawdziwych uczuć i najlepszy sposób na nawiązanie relacji z drugą osobą. Po prostu tańcz!