Chcesz zorganizować event, o którym trudno będzie zapomnieć? Naszą wizytówką i przykładowym rozwiązaniem jest wydarzenie Miss Polonia Krakowa 2012. To promocja prestiżowych marek, biznes mixer i najlepszy event w jednym miejscu. Połączenie światła, muzyki, tańca i piękna z udziałem wyjątkowych Gości Specjalnych.

Szukasz interesujących rozwiązań? Wypromuj swoją firmę lub swój konkretny produkt. W pamięci odbiorców najbardziej zostaje to, co widzieli. Nie musisz im wtedy opowiadać, wystarczy, że zadziałasz na ich emocje. Pokaz Tańca Kraków - Prima Dance fot. Anika Kasza

Możesz na nas liczyć. Taniec, sztuka, muzyka, moda i piękno to narzędzia, dzięki którym Ty i Twoi Goście poczują się wyjątkowo na naszym wspólnym evencie. Dbamy zarówno o kluczowe sprawy jak scenariusz wydarzenia jak i szczegółowe, jak rozmieszczenie Gości VIP na swoich miejscach.

Współpracujemy m.in. z takimi markami jak: TVN, TTV, Cinema City, Pure Jatomi, Decalhlon…

Chcesz się z nami skontaktować? Zaprosić do współpracy? Zorganizować pokaz tańca, motywujące szkolenie lub inspirujące wystąpienie na konferencji lub dla swoich pracowników? Skontaktuj się z nami:

kontakt@PrimaDance.pl

lub wypełnij poniższy formularz:

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy:

Salsa Kraków
Latino
Energetyzująca porcja wysiłku dla przyjemności! Nabierz pozytywnej energii i pokochaj siebie!
Lekcje Tańca Kraków
Indywidualne Lekcje Tańca
To najlepszy i najszybszy sposób, by nauczyć się tańczyć!
Pierwszy Taniec Kraków
Pierwszy Taniec
Pierwszy Taniec jest najlepszym sposobem na pokazanie Waszych relacji, uczuć i emocji w tym wyjątkowym dniu!
Kurs Tańca Kraków
Taniec Towarzyski
To najpiękniejsza forma pokazania prawdziwych uczuć i najlepszy sposób na nawiązanie relacji z drugą osobą. Po prostu tańcz!