Nowy Rok 2019 – dlaczego warto być z siebie dumnym?

wpis w: Blog, News 0

Przyjmij od nas krótkie noworoczne życzenia – bądź dumny/a z siebie każdego dnia. Z tego kim jesteś, jaki/a jesteś, mając świadomość niedoskonałości, a jednocześnie Twojej unikalności. Nie  ma drugiej takiej osoby jak TY – takiego połączenia osobowości, talentów i kompetencji.

Bądź z siebie dumny/a - Make Yourself Proud

Co nowego u nas?

Od 1 stycznia 2019r. w Prima Dance akceptujemy więcej kart Multisport.

  1. Na kartę Multisport Plus możesz teraz wejść na dwie lub trzy godziny zajęć dziennie.
  2. Na kartę Mulisport Active oraz Multisport Classic możesz wejść na jedną godzinę zajęć dziennie.
  3. Na kartę Multisport Senior (osoby 65+) możesz wejść na jedną godzinę zajęć dziennie do godziny 16.00. Uruchomiliśmy specjalnie dla tej grupy wiekowej zajęcia Kursu Tańca Towarzyskiego w poniedziałki i środy o 15.00-16.00. Zobacz w naszym grafiku.
 

Coś dla Singli i dla Par

Niebywałym sukcesem okazał się grudniowy Kurs Tańca dla Singli, dlatego uruchomiliśmy zapisy na nowy kurs, który rusza 1 lutego br. Jeśli potrzebujesz energii, motywacji do działania, ale również pomysłów na to jak się poruszać i jak komunikować się ze sobą i drugą płcią, to zapisz się poprzez ZAPISY.

Pary, które chciałyby jeszcze lepiej zrozumieć siebie i drugą osobę, a także nauczyć się wysyłać czytelne sygnały do współpartnera, mogą jeszcze zapisać się na Kurs Tańca Towarzyskiego, który pod okiem Tomka Rachwalskiego startuje już 21 stycznia na ul. Zakopiańskiej 73  w Krakowie. Zapisz się TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.