Tańczę Bez Oczekiwań vol.1 Jak być atrakcyjną kobietą?

Tomek Rachwalski w swój jedyny, niepowtarzalny i zabawny sposób opowiada o samoakceptacji i atrakcyjności oraz udziela prostych wskazówek jak być atrakcyjną kobietą :)

Obejrzyj 10 minutowy filmik i zrób zadania:

1. Odpowiedz na pytanie: „Co sprawia, że czujesz się atrakcyjna?” Jedna z uczestniczek wyzwania „Tańczę Bez Oczekiwań” powiedziała, że jest jej dobrze samej ze sobą. I to jest klucz. A jaki jest Twój? Od jakich czynników uzależniasz swoją atrakcyjność?

Podpowiedź Tomka: Nie szukaj swojej atrakcyjności w komplementach, w wymiarach 90/60/90, w spojrzeniach innych osób. Znajdź ją w sobie. W swojej autentyczności i wewnętrznej radości.

 

2. Włącz muzykę i zatańcz! W tańcu widać wszystko. Jakie mamy troski, co myślimy na swój temat. Przyjrzyj się sobie, poczuj swoje ciało, wsłuchaj się w siebie!

Podpowiedź Tomka: Przestań myśleć: „Tu bym odjęła, tam bym dodała”. Jesteś wspaniała taka, jaka jesteś!!! Jesteś wartościową i unikalną kobietą i to jest fakt! :D Atrakcyjność jest w Tobie. Tylko, czy jesteś tego świadoma? ;)

 

3. Wymień minimum 3 swoje MOCNE STRONY!

Podpowiedź Tomka: Pozorne słabości mogą być atutem. Zwróć uwagę na swoje „plusy dodatnie i plusy ujemne” :D Akceptacja jest trampoliną do rozwoju i budowania poczucia wartości. Zaakceptuj swoje niedoskonałości.

Powodzenia!!! <3 <3 <3

 

p.s. 1 Kontynuacją tego wyzwania będzie Październikowy Program Treningowy Dla Kobiet Kwadrans Na Balans.

W Waszej skrzynce meilowej lądować będzie motywacyjno-ruchowo-rozwojowe 15 minutowe VIDEO CO ŚRODĘ. Odkryjecie atrakcyjność w sobie i zbudujecie nawyk dbania o siebie.

Do 16 września otrzymacie 20% zniżki wpisując w zamówieniu kod rabatowy:   morze

 

p.s.2 Widzimy się na kolejnych dniach wyzwania! Wszystkie livy Tomka z wyzwania są na naszym fanpejdżu Szkoła Tańca Prima Dance.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.