wyzwanie Tańcz Tu i Teraz 2

2 dzień wyzwania Tańcz Tu i Teraz - 2 października 2017 poniedziałek 

PROTASLOVE INSPIRACJE:

* Poczuj swoje ciało, otwórz ramiona i oddychaj świadomie. Oddech pomaga złapać równowagę i masz go zawsze pod nosem! Pamiętaj o tym zwłaszcza w trudnych chwilach! :)

* W ostatnim rozdziale „Drogi Artysty” Julii Cameron przeczytałam zdanie: „Szycie to świetny sposób na załatanie dziurawej fabuły”. Jeśli coś Ci nie idzie, nie wiesz co dalej, potrzebujesz energii, inspiracji, rozwiązania, zmiany sytuacji, nowej stylizacji. Szyj! A najlepiej uszyj sobie Sukienkę Mocy. Postanowiłam, że zrobię warsztaty ONLINE, żeby pokazać kobietom, że szycie sobie samej jest możliwe i proste. Daje powera i poczucie sprawczości i niezależności! Jeśli spodobał Ci się ten pomysł, zapisz się na listę zainteresowanych warsztatem ONLINE: „Uszyj Sobie Sama Sukienkę Mocy”: http://annaprotas.pl/zapisy-kurs-online-uszyj-sukienke-mocy/

VIDEO (od 3:30 minuty dla chętnych):

 

ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA: J Balvin, Willy William - Mi Gente

AFIRMACJA: „Mam sprawczą moc. Kończę ważne zadania.”

PLAYLISTA: Playlista utworów do tańca na YouTube, gdyby Ci było mało tańca :)


Na czym polega wyzwanie - kilka wskazówek:

1. Przeczytaj ProtasLove Inspiracje. Weź tylko to, co z Tobą rezonuje i jest Ci potrzebne na tu i teraz.

2. Włącz filmik, wstań i zatańcz ze mną spontanicznie. Tam, gdzie jesteś. Tak, jak czujesz. Tańcz! Bez choreografii, stroju, butów, bez ceregieli, bez spinki :) Z energią, radością i miłością <3

Wsłuchaj się w muzykę. Oddychaj. Rozluźnij się. Pozwól ciału poczuć rytm, nie musisz zaczynać od razu od jakichś kroków czy figur. Zacznij od kołysania ciała z nogi na nogę. Niech energia swobodnie płynie. Kiedy poczujesz kontakt ze swoim środkiem, pozwól ciału na więcej. Być może z czasem ruchy staną się mocniejsze i poniesie Cię fala uczuć. To dobrze. Pozwól jej na to. Być może poczujesz, w którymś momencie spokój, wtedy zwolnij, oddychaj, zanurz się w swoim ciele. I poczekaj na następną falę :) Przypływ i odpływ jest w Tobie. Wszystko masz w sobie.

3. Napisz, jeśli chcesz w komentarzu na dole CO czułaś/eś? Co Ci dały te 3 minuty tańca? Co się w Tobie zadziało?

4. Nagraj filmik jak tańczysz i wrzuć na Facebooku z hashtagiem #TanczTuiTeraz Żartowałam! Nie musisz nic nagrywać, jeśli nie chcesz, ale zrób proszę chociaż zdjęcie swojej tańczącej nogi i wrzuć je na wydarzeniu na Facebooku ;)

Tyle teorii! Teraz praktyka! Tańcz Tu i Teraz! :)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.