wyzwanie Tańcz Tu i Teraz 4

4 dzień wyzwania Tańcz Tu i Teraz - 4 października 2017 środa

PROTASLOVE INSPIRACJE:

* Wsłuchaj się w swoje ciało i daj mu to, czego potrzebuje. Tutaj jest do pobrania w prezencie kolorowanka „Co wewnątrz, to na zewnątrz”, która w tym pomaga.

* Niech woda będzie z Tobą! Pij odpowiednią ilość wody.

* Poczuj siłę grawitacji (ziemię pod stopami) i lewitacji (lekkość powietrza wokół). Oddychaj i poczuj jak przybywa Ci energii do życia i do tworzenia.

* Rozejrzyj się wokół i zobacz jaki świat jest piękny. Otwórz się na proces twórczy i kreuj swoje życie tak, jak chcesz.

* Pisz i rysuj w czystych zeszytach. Białe kartki są inspirujące i tylko od Ciebie zależy, czym je wypełnisz. Życzę Ci swobodnego przepływu energii twórczej <3

VIDEO od 4 minuty dla chętnych :)

ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA: Shakira - Chantaje ft. Maluma

AFIRMACJA:  „W swoim ciele czuję się jak w domu” „Tworzę swoje życie”

PLAYLISTA: Playlista utworów do tańca na YouTube, gdyby Ci było mało tańca :)


Na czym polega wyzwanie - kilka wskazówek:

1. Przeczytaj ProtasLove Inspiracje. Weź tylko to, co z Tobą rezonuje i jest Ci potrzebne na tu i teraz.

2. Włącz filmik, wstań i zatańcz ze mną spontanicznie. Tam, gdzie jesteś. Tak, jak czujesz. Tańcz! Bez choreografii, stroju, butów, bez ceregieli, bez spinki :) Z energią, radością i miłością <3

Wsłuchaj się w muzykę. Oddychaj. Rozluźnij się. Pozwól ciału poczuć rytm, nie musisz zaczynać od razu od jakichś kroków czy figur. Zacznij od kołysania ciała z nogi na nogę. Niech energia swobodnie płynie. Kiedy poczujesz kontakt ze swoim środkiem, pozwól ciału na więcej. Być może z czasem ruchy staną się mocniejsze i poniesie Cię fala uczuć. To dobrze. Pozwól jej na to. Być może poczujesz, w którymś momencie spokój, wtedy zwolnij, oddychaj, zanurz się w swoim ciele. I poczekaj na następną falę :) Przypływ i odpływ jest w Tobie. Wszystko masz w sobie.

3. Napisz, jeśli chcesz w komentarzu na dole CO czułaś/eś? Co Ci dały te 3 minuty tańca? Co się w Tobie zadziało?

4. Nagraj filmik jak tańczysz i wrzuć na Facebooku z hashtagiem #TanczTuiTeraz Żartowałam! Nie musisz nic nagrywać, jeśli nie chcesz, ale zrób proszę chociaż zdjęcie swojej tańczącej nogi i wrzuć je na wydarzeniu na Facebooku ;)

Tyle teorii! Teraz praktyka! Tańcz Tu i Teraz! :)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.